درباره ما

درباره فروشگاه فویل ستاره​

ما معتقدیم کیفیت و نوآوری را ما خلق می کنیم، چرا که شما لایق بهترین ها هستید. مرکز فروش اینترنتی فویل ستاره با شروع ابتدایی یک دستگاه تولید و یک نیروی کار و ارائه یک محصول کار خود را شروع کرد و با تلاش و پشتکار فراوان توانسته است با ایجاد اشتغال برای 20 نفر نیروی کار مستقیم و تولید بیش از 20 نمونه محصول رضایت و خرسندی شما مشتریان عزیز را جلب نماید.

فروشگاه زنجیره ای کوثر

گوشت و شیر فوده سپاهان

همکاران فویل ستاره

فروشگاه اینترنتی فویل ستاره، یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی کشور در زمینه فروش و تولید ظروف یکبار مصرف  می باشد بنابراین افزایش استفاده از ظروف یکبار مصرف سبب شده است تعداد شرکت های تولید کننده ظروف یکبار مصرف در حال افزایش باشد. در اینجا به معرفی برخی از همکاران خود میپردازیم.

فروشگاه فویل ستاره با ۱۰۰۰ رستوران از جمله رستوران شهرزاد ، رستوران پرستو ، طباخی خوراسانی، رستوران شب نشین و … به طور مستقیم و غیر مستقیم همکاری میکند .

icon About

هدف ما راحتی شماست

گروه فویل ستاره با همکاری شرکت های تولیدی یکبار مصرف تنوع محصولات خود را به بیش از 1000 نوع کالای مختلف به صورت مستقیم در اختیار شما مشتریان قرار می دهد. این موهبت موجب آن گردید که پس از سال ها فعالیت در حوزه ظروف یکبار مصرف اقدام به فروش اینترنتی ظروف یکبار مصرف نماییم.